Welcome to Hytra Iran              نمایندگی های هایترا       
Contact Us: +98 21 6692 6523  FAX : 9821 6692 6523    ende

باعرض پوزش به دلیل مشکلات احتمالی

فروش تجهیزات رادیویی سپورا در این مجموعه متوقف گردید .

دانلود نرم افزار پیام کوتاه و ویس دیسپچ هایترا

یک نرم افزار کاملا کاربردی برای محصولات هایترا میباشد که به شما امکان ارسال پیامک های متنی و انبوه را در شبکه رادیویی میدهد . قابلیت کلیدی این نرم افزار ؛ دیسپچینگ صوتی و سیستم ارسال و دریافت دیتا از بیسیم است . مدیریت و کنترل بهینه کارمندان با بیسیم هایترا را با کنسول برای 60 روز امتحان نمایید .

دانلود نرم افزار RSSI Measurement هایترا


RSSI یک ابزار مربوط به دریافت سیگنال است  که برای اطلاع وضعیت رادیو بکار میرود . این امر در مورد استفاده از RF به ویژه اندازه گیری قدرت سیگنال در طول راه اندازی سایت سایت های رادیو و کنترل سیستمی آن کاربرد دارد .   گزارش مختصاتGPS همچنین یک ویژگی تعبیه شده  در این سیستم است که به این ابزار برای کمک  بیشتر جهت  راه اندازی سایت و قدرت سیگنال در downlink و مکان دقیق هماهنگ می کند.

اگر شما یک حرفه ای در زمینه طراحی شبکه رادیویی هستید و یا در حال حاضر در شبکه رادیویی فعالیت میکنید بی شک به محصولات هایترا و تیم ما احتیاج دارید و دانلود این نرم افزار را پیشنهاد میکنیم  .

دانلود نرم افزار Programming-OTAP

یک نرم افزار سودمند جهت برنامه ریزی و دستورات OTAP میباشد که به شما امکان میدهد در یک شبکه خصوصی به راحتی زمانبندی فعالیت ها را در دسست داشته باشید .

دانلود نرم افزار انتقال اطلاعات هایترا

Hytera DMR FTS  یک سیستم انتقال داده های نرم افزار بر اساس API است. هدف این نرم افزار برای تکمیل انتقال اطلاعات توسط رایط بدون سیم   با توپولوژی  CAI  برای مشترکین شبکه بیسیم میباشد . جهت انتقال انواع داده ها در بیسیم هایترا نیاز به ایجاد  IDروی تجهیزات است .

دانلود نرم افزار موقعیت یابی توسط GPS

نرم افزار موقعیت یابی و کنترل تجهیزات بیسیم و پرسنل هایترا  بسیار ساده و بدون پیچیدگی ؛ محیط جذابی را جهت بهره برداری و کنترل پرستل در اختیار مراکز فرماندهی و کنترل میگذارد . سیستم موقعیت یابی قابلیت تنظبم با API های مختلف را دارد .

شما میتوانید این نرم افزار را دانلود و در مرکز خود نصب نمایید .

دانلود نرم افزار IP Dispatch

سیستم اعزام یا دیسپچر  نرم افزاری است که  بر اساس IPتوسط توابع APIکارمیکند ، که توانایی پشتیبانی  از متن و پیام های صوتی با خودرو ها و بیسیم های دستی را دارد . محط شغلی شما با اجرا این این نرم افزار بسیارر حرفه ای خواهد شد .

دانلود نرم افزار اندازه گیری از دور یا Telemetry

دانلود نرم افزار تله متری و ماموریتی

تله متری Hytera DMR  نرم افزاری بر اساس API است که  به گسترش توابع، تجهیزات خارجی  کمک خواهد کرد . از طریق ترمینالGPIO  متصل می شود. تله متری  کنترل از راه دور و پرس و جو از وضعیت کاری دستگاه های توسط کنترل و نظارت بر کاربران است که به شما کمک میکند به صورت دقیق بر تمام شبکه مدیریت داشته باشید .

آدرس

آدرس:
ایران تهران میدان انقلاب,

خیابان دیلمان

تلفن:
02166926523
فکس:
02189778026
ایمیلl:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
پیامک:
5000230444

marker

      آدرس ما در را گوگل ببینید

Welcome to

در باره ما

هایترا یک شرکت چند ملیتی است که تولید کننده و ارائه دهنده راهکار ها و محصولات مخابراتی در سراسر دنیا می باشد.

   

این مجموعه دارای مجوز رسمی واردات و فروش تجهیزات به شماره 68-117 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد .